13.2.2018 / Gösterim Sayısı : 297

“Bizim Mahalle”

#Bizim Mahalle
Bolu Belediyesi tarafından her ay farklı bir mahallede düzenlenen 'Bizim Mahalle" etkinliklerinin 15'ncisi Karaköy Mahallesi'nde gerçekleşti. İlimizde ki çeşitli kurumların stand açtığı etkinlikte İl Müdürlüğü olarak standımızla yerimizi aldık. Bakanlığımız ile kurumumuzun dergi ve bültenleri ile tarım ve hayvancılığa yönelik liflet, broşür, kitapcık vb. yayın organlarımızı dağıtarak çiftçilerimizle buluşturduk.
İl müdürlüğü olarak yayım faaliyetlerini gerçekleştirebileceğimiz her türlü etkinlik ve organizasyonda yerimizi almaya devam ediyoruz. Yayım faaliyetlerinin etkin ve yetkin bir şekilde sürdürülebilmesi için her fırsatı değerlendirmeye devam eden Bolu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü olarak, Bolu Belediyesi tarafından her ay farklı bir mahallede düzenlenen 'Bizim Mahalle" etkinliklerinin 15'ncisinde de yerini aldı. Karaköy Mahallesi'nde gerçekleşen organizasyonda yer alan diğer kurum ve kuruluşlar gibi bizde üreticilerimizin kurum faaliyetlerimizden, tarımsal gelişmelerden, yeni destek modellerinden haberdar olmaları için elimizden geldiğince yayım faaliyetlerimizi gerçekleştirdik.
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürümüz İzzet MURAT'ın da katılmış olduğu bu sosyal etkinlikte çiftçilerimizin sorunlarını dinleyen onlarla tanışma fırsatı bulan sayın müdürümüz; 'İl Müdürlüğü olarak bize vatandaşlarımızla buluşma şansı veren Bolu Belediyesine teşekkürlerimizi sunarız.' dedi.

''